Moje fyzioterapeutické a pohybové zkušenosti jsou podloženy dlouholetou praxí a nepřetržitým studiem v různých oblastech. Nedílnou a podstatnou součástí při mé práci je znalost anatomie pohybu lidského těla, jak funguje, jak na sebe vše navazuje, jak se vše vzájemně ovlivňuje. Jóga je výborný nástroj pro uvědomění si sám sebe. Díky znalosti anatomie pohybu lidského těla chápeme souvislosti. Co, kde a jak funguje.
Věnuji se klientům s bolestmi pohybového aparátu, sportovcům pro zlepšení pružnosti a odolnosti tkání a všem, kteří mají rádi pohyb.
Moje individuální lekce jsou propojením různých jógových a terapeutických metod a technik, které jsem si za svoji dlouholetou praxe vyzkoušela, naučila a osvojila. Velmi jemným a nenásilným způsobem učím jak si každý sám v sobě může znovu objevit svůj přirozený a vědomý pohyb a dech……Snažím se ostatní inspirovat svým přístupem k životu a vytvářet pro ně bezpečné prostředí, kde se sami mohou dostat do kontaktu se svou vlastní pravdou.

Lekce mohou probíhat u Vás doma či v prostorách Famelie.

Lekce jsou vhodné pro jednotlivce i menší skupiny. Záleží na potřebě, záměru a přání klienta.

Cena:                  60min 1.000,- Kč                90min 1.500,-  Kč                          První konzultace 30min zdarma

Podrobněji se podíváme na pohyb Vašeho těla a plynulost Vašeho dechu. Budeme se stále vracet k základům pro pochopení svých potřeb, omezení a možností, na kterých pak bude s radostí a lehkostí stavět.

Uvědomění si svého těla má hluboký význam na všech úrovních našeho bytí. Účinky jógy tedy daleko přesahují naši tělesnou stránku. Pozitivně působí na činnost vnitřních orgánů, centrální nervový systém i psychiku.