Individuální lekce pro jednotlivce a malé skupiny max. 3 osoby. 

Možností je také individuální výuka on-line. Lekce si můžete dopřát z bezpečí a klidu svého domova.

Pro sjednání termínu volejte tel.: 725080452 nebo pošlete email: monika@famelie.cz

Cena individuální lekce na Famelii: 1200,00 Kč……….on-line lekce: 900,00 Kč

Pravidla k pohybu osob ve skupinách, provozujících pohyb/jógu, v době omezení z nákazy Corona virem
Na lekci přicházejte s rouškou nejdéle 10 minut před začátkem lekce a to již ve cvičebním oblečení. Před vstupem do tělocvičny vždy použijte dezinfekci na ruce. Dodržujte vzdálenost 2m od dalších cvičících.

Doporučujeme přinést si a použít svou osobní podložku, pokud ji máte, případně další pomůcky. Všechny použité pomůcky po lekci pečlivě vydezinfikujte a vracejte na místo, kde jste si je půjčili. V nutných případech, kdy potřebujete využít toaletu, upozorněte prosím lektora. Neshlukujte se v prostorách tělocvičny/studia, ani před ním. Urychlete prosím příchod/odchod do/ze studia. Doporučujeme dodržet povinnost užití ochranných prostředků dýchacích cest.

Při cvičení a zajištění vzdálenosti 2m od dalších osob, si můžete roušku sundat. Lektor zůstává 2 metry od cvičenců a nosí roušku. Pokud jste byli v posledních 14 dnech v kontaktu s nemocnou osobou infekčním onemocněním (zejména COVID-19), nebo s osobou podezřelou z nákazy, které byla nařízena karanténa, máte vstup zakázán. Pravidla budeme v dalších týdnech dle okolností aktualizovat.

JAK a CO učím:

Velmi jemným a nenásilným způsobem učím jak si každý sám v sobě může znovu objevit svůj přirozený pohyb a dech……Snažím se ostatní inspirovat svým přístupem k životu a vytvářet pro ně bezpečné prostředí, kde se sami mohou dostat do kontaktu se svou vlastní pravdou.

Moje fyzioterapeutické a pohybové zkušenosti jsou podloženy dlouholetou praxí a nepřetržitým studiem v různých oblastech. V současnosti se nacházím ve čtyřletém výcviku Feldenkraisovy metody (ukončení duben 2022). Nedílnou a podstatnou součástí při mé práci je znalost anatomie pohybu lidského těla, jak funguje, jak na sebe vše navazuje, jak se vše vzájemně ovlivňuje.

Věnuji se klientům s bolestmi pohybového aparátu, sportovcům pro zlepšení pružnosti a odolnosti tkání a všem, kteří mají rádi pohyb.

Co Vám práce se mnou přinese:

 1. pocit lehkosti a uvolnění
 2. zlepšení vzpřímeného postoje a dýchání
 3. snížení bolesti a pohybových omezení
 4. zlepšení pružnosti, koordinace a rovnováhy
 5. zvýšení vitality a efektivnější nakládání s energií
 6. lehkost a eleganci pohybu
 7. kvalitnější kinestetické vědomí
 8. prevenci proti opotřebení pohybového systému
 9. zlepšení sportovních výkonů
 10. rozvoj pohybových a uměleckých dovedností
 11. zlepšení mentálních schopností a soustředění
 12. porozumění sám sobě
 13. zlepšení životního pocitu i celkové kvality života

Cena 1.200,- Kč    60 min.