Zuzana Dolejšová

S praxí jógy jsem začala v roce 2011 s cílem zrelaxovat namáhanou mysl a protáhnout tělo. Od té doby jsem absolvovala bezpočet lekcí a vzápětí seminářů a kurzů, aby se ze mě nakonec stala lektorka jógy. Jógu dnes považuji za úžasný prostředek k poznání vlastního těla a jeho fascinujících schopností.

Věřím, že jóga je vhodná pro každého, bez ohledu na věk, či fyzický stav, pokud klient své tělo respektuje. Při přípravě na  lekce vycházím z klasické jógy a konceptu Spiraldynamik® který dokáže navést tělo do anatomicky správného pohybu tak, aby mělo cvičení skutečný benefit pro fyzickou, emoční i duchovní stránku člověka.

Za výsledek úspěšné lekce jógy považuji pocit fyzické i psychické lehkosti a uvolnění.

Specializace: Indonézské dechové cvičení
Jedná se o unikátní jógovou techniku pocházející od stále žijícího mistra ze střední Jávy, generující silnou energii, pomocí které se rozvíjejí jemné síly v člověku. Tvoří ji soubor jednoduchých pozic, převážně z jógy, a je z poloviny dynamická. Díky intenzivní práci s bránicí a dýchacími svaly dochází k masáži a posílení vnitřních orgánů, posílení hlubokého stabilizačního systému (středu těla) a páteře. Tato technika pročišťuje a zjemňuje tělo i mysl, rozvíjí vrozenou léčivou sílu.